Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 8

Napsala | 15.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Panna (23. srpna – 22. září)

Ženy narozeny ve znamení Panny jsou inteligentní, důkladné a také mají velký dar sebekázně. Jejich smysl pro práci, řád, organizovanost a důslednost jim mohou všichni závidět. Jsou dobrými pracovníky, kteří se nebojí řešit problém, jsou oddaní své práci a pokud nemusí, svůj pracovní post nemění. Nejsou ti, kteří by kvůli lepší nabídce, vyšším finančním ziskům nebo vyšší pozici práci změnili. Jsou dobrými pracanty, kteří netouží kariérně postupovat.

Jejich dobré analytické schopnosti a dobrá logika myšlení jim umí pomoci v práci a pracovním nasazení. Svůj pracovní čas si umí dokonale zorganizovat, nemarní ani minutu, zorientují se v každé situaci. Jsou rády, když je druzí pochválí a ocení jejich snažení, jde také o motivaci, aby jejich výkony byly lepší a lepší. Jsou hodně nároční a to nejen k sobě, ale také k druhým. Velmi dobře se uplatní jako lékařky, učitelky, novinářky nebo také jako bankéřky, ředitelky a podobně.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..