Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 7

Napsala | 14.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Lev (23. července – 22. srpna)

Ženy ve znamení raka jsou ženy, které mají rády obdiv a jsou ve svém zaměstnání tak trochu autoritou, což ne každý podřízený akceptuje. Jste temperamentní pracovnice, velmi schopná a také vládnete spoustou kreativity, kterou umí využívat. Má mnoho nápadů, které ihned přetavuje a realizuje. Lvice však hledí stále dopředu, vidí nové a nové cíle, nové a nové možnosti. Rozpracují nějaký projekt, ale dotáhnout vše do konce musí někdo jiný.

Mají rády úspěch, chtějí mít okolo sebe lidi, kteří je chválí a pochlebují jim. Nemá ráda stereotyp, je samostatný jedinec, který zrovna v týmu neumí pracovat, pokud ji tým nenechá zářit. K vlastnímu rozvoji chce a potřebuje prostor, jde o srdečného jedince, který nemá problém hnout prstem pro druhé. Její pracovní úspěchy jsou vysoké, má na to ostatně ambice. Umí také projevit nadřazenost nad ostatní. Jsou dobrými učitelkami, majitelkami svých vlastních podniků.

Přečíst  Hádky – jak jsou na tom kozorozi, vodnáři nebo ryby?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..