Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 6

By | 27.07.2020

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Rak (22. června – 22. července)

Ženy ve znamení Raka jsou velmi intuitivní, vnímají druhé a jejich problémy, takže mnohdy umí pomoci druhým, vcítit se. Často problémy druhých přehluší ty jejich problémy, zapomínají na sebe. Potřebují pocit bezpečí a stabilitu ve svém životě, díky tomu odvádí dobré pracovní výkony a pracovní nasazení. Pro zaměstnavatele jsou to loajální a trpěliví zaměstnanci, kteří si poradí s jakýmkoliv úkolem, který se před ně postaví.

Jsou to zodpovědné ženy, které nechtějí zklamat nikoho, ani svého šéfa. Pokud dají slib, snaží se to dodržet v daném čase. Kolegové jsou pro ně jako členové rodiny, potřebují v práci pracovní smlouvu a fixní mzdu, která jim chodí pravidelně na účet. Pro svou práci chtějí klidné místo, které si umí zútulnit. Možná jsou pomalejší, ale o to víc pečlivé, jejich slib je závazek, proto jím neplýtvají. Uplatní se jako sociální pracovnice, zdravotní sestry, pečovatelky, lékařky nebo učitelky.

Přečíst  Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..