Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 5

Napsala | 07.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou vzdušná znamení, které potřebuje k životu výzvy a dobrodružství a to také v pracovní sféře. Mají rády změnu, rády jsou na cestách, proto není pro ně problém změnit práci doslova ze dne na den. Jsou velmi dobrými komunikátory, vládnou slovu a komunikaci, ovládají hned několik světových jazyků. Orientují se také v ekologii, psychologii, ekonomice a podobně, jsou dobrými řečníky i partnery do diskuze.

Jsou inteligentní, umí zhotovit také komplikované pracovní úkoly a problémy, které se před ně postaví, umí vyřešit s elegancí. Svou pracovní sféru musí rozvíjet a podněcovat, neustále se chtějí zdokonalovat. Někdy mohou působit nevypočitatelně, jsou netrpělivé, občas jednají rychle a ve zkratu, takže poté musí žehlit své průšvihy. Jsou dobrými moderátorkami, tiskovými mluvčími, právničkami, poradkyněmi, překladatelkami.

Přečíst  Vánoční dárky pro muže – jak vybírat podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..