Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 4

Napsala | 14.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Býk (21. dubna – 21. května)

Ženy ve znamení Býka mají poměrně dobrou výdrž, jsou pracovité a důvěryhodné. Jejich povaha je stálá, jsou jako buldoci, zakousnou se do práce a nic je nezastaví, dokud nesplní své poslání nebo předsevzetí. Jsou to velmi praktické ženy, které nemají potřebu fantazírovat a snít, mají cíle, které jsou reálné a k jejich cíli dojdou takřka vždy. Musí se do práce nutit, nejsou jedny z těch, které aktivně hledají pracovní možnosti.

Možná mohou pracovat o něco pomaleji, protože jsou pohodlné, ale jejich práce je kvalitní. Jsou přínosem, co se týče loajality, věrnosti a jistoty, zaměstnavatel v nich má ceněnou pracovní sílu. Vytváří přátelské prostředí, dobré kolegiální vztahy. Občas mohou mít pomalejší tempo, a když je někdo nekontroluje, mohou být lehce lenivé. Vyprofilují se jako dobré realitní makléřky, finanční poradkyně, bankéřky, architektky, masérky a podobně.

Přečíst  Ve které sportovní disciplíně se vám bude dařit? Napoví znamení horoskopu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..