Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 3

By | 14.09.2020

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Beran (21. března – 20. dubna)

Ženy ve znamení Berana jsou ženy činu, nenechávají nic na pochybách. Mají své sny a ty velmi rády přetavují do reality. Umí si poradit s jakoukoliv profesí, která je před ně postavena a to možná i díky tomu, že jsou sebevědomé, samostatné a ochotné pracovat na čemkoliv, co má smysl. V kritických chvílích umí prokázat schopnost řešení problémů a také nezdolný optimismus. Jsou často soutěživými jedinci, rády soutěží a to nejen v ženském kolektivu.

Výhra je pro ně samozřejmostí. Jsou to praktické ženy, které jsou odvážné a jejich pracovní nasazení je opravdu vysoké, málokdo jim stačí. Neúspěch? Ten jim nehrozí, nepočítají s tím, že neuspějí. Jsou trochu sobecké, pracují jen pro sebe a svůj úspěch, druhých se sice zastanou, ale že by pro ně nějak hnuli prstem, to ne. Mají rádi změnu a napětí, takže práce, která je stereotypní pro ně není tím pravým. Jsou dobrými manažerkami, policistky, vedoucími pracovnicemi nebo soudkyněmi.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..