Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 2

Napsala | 31.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Ryby (21. února – 20. března)

Ženy ve znamení Ryb mnohdy bývají plaché a zrovna neoplývají ambicemi v pracovním životě. Situace, kdy se nějak projeví zátěž, stres, chaos nebo třeba konkurence na pracovišti jim nedělá dobře, bytostně ej nesnášejí. Jsou jedny z těch, které vypadají, že pracovní tempo je pomalé, jakoby zasněné a svou práci si tak úplně neplní, ale jsou dobrými oporami týmu. Jsou to jedinci, kteří umí naslouchat, poradit a pomoci, nechybí jim empatie a soucit.

Někdo je v rámci své práce může zneužívat, což Ryby nenesou dobře. Do depresí je snadno dostane to, že je nikdo neocení, přitom ony touží po tom být ceněné. Při problémech v práci dávají na intuici a bývá to dobré rozhodnutí. Umí odhadnout druhé, ovšem mají také sklon informace využít a lidmi manipulovat. Někdy se staví do role mučedníků. Své uplatnění najdou jako zdravotní sestry, pečovatelky, lékařky, masérky, pomocnice v charitě nebo také jako fotografky.

Přečíst  Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..