Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 12

By | 20.12.2020

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ženy ve znamení Kozoroha jsou velmi pracovité a solidární s druhými. Stojí nohama pevně na zemi, takže vnímají realitu a nelétají ve výškách. Raději si vše „ošéfují“ samy, protože nevěří zrovna moc druhým a o pracovních kvalitách svých podřízených nemají valné mínění. A pak, když to vyjde, nechtějí se o úspěch dělit s druhými. A o finance už vůbec ne, chtějí vše pro sebe. Chtějí stát na vlastních nohou a k tomu mít dobré společenské postavení, chtějí po druhých respekt a uznání.

Nejsou to zrovna ženy, které by si libovaly ve změnách, protože v takovou chvíli nemají nic moc pod kontrolou. Najdeme mezi nimi workoholičky a velmi pracovité ženy, které jsou rády, když si budují kariéru, někdy bohužel na úkor osobního života. Jsou neústupné, připravené neslevit ze svého standardu, což ne všem vyhovuje. Jsou dobrými pracovníky ve zdravotnictví, podnikatelky, bankovními pracovníky nebo vědkyněmi.

Přečíst  Horoskop podle starých Řeků 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..