Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 11

Napsala | 22.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce jsou často úspěšné v tom, co dělají. Navíc to nejsou ženy, které by viděly jen a pouze kariéru, ale jsou také optimisticky naladěné a přátelské, což je jejich velkým plusem. Mají rády nečekané situace, změny a nějaké kritické situace je nepřekvapí, umí si v nich dobře poradit a orientovat se. Mají rády, když je vše dopředu naplánováno a dobře zorganizováno, protože tak přesně vědí, kam se ubírat a jak vše dotáhnout do zdárného konce.

Dobrodružství, cestování, napětí, to je jejich druhé jméno, nebrání se práci v zahraničí, jsou na to dobře stavěné a mají odvahu, kterou jiná znamení postrádají. Jejich fantazie je široká, originalita, nápaditost, tvůrčí schopnosti jim dávají možnosti pracovat v kreativních oborech. Někdy si umí nastavit cíle, které jsou dosti nereálné a tak je potřeba trochu vše utlumit. Mohou být dobrými novinářkami, právničkami, učitelkami, lektorkami nebo se mohou realizovat v cestování.

Přečíst  Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..