Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 2

Napsala | 25.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Vstávání a spánek je pro mnoho lidí důležitá věc. Večer jdou spát, do postele se těší. Kdo by nemiloval spánek! Někdy se vám vstává lépe, jindy zase hůř. Asi všichni se shodnou na tom, že vstávat v zimě, kdy je venku i v sedm ráno tma, není nic příjemného a chce to trochu víc úsilí, než na jaře a v létě, kdy vás budí sluneční paprsky už v šest ráno. V tu dobu máte obvykle víc energie, vstávat není takový problém. Může mít na to vliv také horoskop? Znamení, ve kterém jste se narodili? Jste raději sova nebo ranní ptáče? Může vám na to odpovědět také horoskop a znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je poměrně činorodé znamení, ale i tak velmi rád tráví celé dny v posteli, spí nebo lenoší. Ranní vstávání je tak trochu utrpení, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Když se navíc Beran probudí se špatnou náladou, pak je ranní vstávání pro něj pohromou a je znechucen. Mnohdy jej zbytečně protahuje. Raději by však měl vyskočit z postele, protože se velmi snadno může stát, že zaspí. Pokud se však na ráno a to, co ho další den čeká, těší, pak vstává ještě před zvoněním budíku.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci nejsou těmi jedinci, kteří by ranní vstávání nemuseli snášet nejhůře. Chtějí ráno vstávat v klidu, protože mají své rituály, na které potřebují velké množství času. Pokud se chystají do práce brzy ráno, pak si často vše předpřipraví, aby se jim ráno vstávalo lépe. Nejsou úplně rychlí jedinci, ráno potřebují mít svůj klid, svůj stereotyp. Pokud snídaní, chtějí mít dost času, ráno nevynechají cvičení nebo základy jógy, sprchu. To všechno spolkne obrovské množství času. Mají zkrátka své tempo, které nelze změnit. Bytostně nesnáší, když zaspí. Z domu nevycházejí bez dobré a pořádné snídaně.

Přečíst  Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..