Vaše město – kde se podle horoskopu budete cítit jako doma? 6

By | 02.01.2021

Každé jedno město má svou vlastní atmosféru a život tam je jiný. Při svých cestách si také říkáte, že některé město na vás dýchne životem, kulturou a jiné je zase oázou klidu a pohody? Pro svůj život musíte najít to správné místo a možná také město. Někdo umí žít v uspěchaném městě, kde je spousta lidí, město pulzuje a žije, jiný se zase dobře cítí na vesnici, kde je pohoda a klid, ale zase žádná anonymita, všichni všechno vědí. Jaké město je to vaše? Kde se budete cítit jako doma? Zkuste na to pohlížet skrz vaše znamení.

Atmosféra měst

O New Yorku se říká, že je to velké jablko nebo také město, které nikdy nespí. Když vsadíte na Vídeň nebo Mnichov, najdete příjemný a poklidný život, ovšem v srdci měst. A co taková přímořská města? Istanbul je centrum celého Turecka, ale třeba takové Benátky jsou rájem všech turistů. Každé město má něco. Jaké je to vaše?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci potřebují cítit, že město, ve kterém žijí, je živé, pulsující, že jim poskytne opravdu všechno, co potřebují. Od města, kde najdou úplně vše až po útulnou a krásnou přírodu. Toronto je plné lidí nejrůznějších národností, každý kout má jinou atmosféru a užijete si zde příjemný život, po všech stránkách. I když je centrum města rušnější, stačí zavítat trochu dál a příroda na vás dýchne klidem.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi potřebují v životě mít dlouhou perspektivu a vědět, kam směřují. Jsou milovníci jídla i věcí, které jsou trvalé a vydrží. A kde by se jim žilo lépe než ve Věčném městě? Ideální pro Kozorohy je Itálie a právě Řím. Toto město má spoustu krásné a dlouhé historie, kterou můžete obdivovat na neustálých prohlídkách města. Vždy vás něco okouzlí, ať už restaurace s gurmánským jídlem, památky či cokoliv dalšího.

Přečíst  Talent podle znamení – jaký je ten váš? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..