Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 6

By | 05.01.2021

Vstávání a spánek je pro mnoho lidí důležitá věc. Večer jdou spát, do postele se těší. Kdo by nemiloval spánek! Někdy se vám vstává lépe, jindy zase hůř. Asi všichni se shodnou na tom, že vstávat v zimě, kdy je venku i v sedm ráno tma, není nic příjemného a chce to trochu víc úsilí, než na jaře a v létě, kdy vás budí sluneční paprsky už v šest ráno. V tu dobu máte obvykle víc energie, vstávat není takový problém. Může mít na to vliv také horoskop? Znamení, ve kterém jste se narodili? Jste raději sova nebo ranní ptáče? Může vám na to odpovědět také horoskop a znamení zvěrokruhu.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Po ránu jsou Střelci mrzutí a nabručení, nemají moc dobrou náladu. Je tomu možná těžké uvěřit, ale je to tak. I když je jindy znáte jako usměvavé jedince, kteří nezkazí žádnou zábavu, musejí se k tomu obvykle propracovat. Jsou spíše nočními sovami, ranní vstávání není nic pro ně. Jakmile začne zvonit budík, jejich nálada klesne na bod mrazu. Po ránu by měli dělat vše, co jim náladu zlepší, pustit si oblíbenou muziku, podívat se na televizi, poslechnout si zprávy. Mohou díky tomu nasávat nové informace, které zužitkují v práci.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Nepatří mezi ranní tvory, vstávání není nic pro ně. Ovšem nemají rádi odkládání povinností, proto s východem slunce ožívají a vstávají. Je to pro ně mnohem lepší a pohodlnější. I tak mají pocit, že nebudou úplně stíhat, proto se musí po ránu rychle vrhnout do práce. S jedním mobilem v ruce odepisují na e-maily, stíhají chystat snídani a vyvětrat celou místnost. Nebudou zbytečně vysedávat ráno, koukat do zdi a snažit se nějak probudit. Potřebují být činorodí už od samotného rána.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..