Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 4

Napsala | 02.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. Když člověk v něco věří, obecně se mu žije lépe, je to základ budoucího úspěchu, jste odvážnější a přímější, což vám potažmo může pomoci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Lev (23. července – 22. srpna)

Zrozenci Lva ocení léčivé kameny tygří oko, granát nebo citrín. Tygří oko napomáhá podpoře duchovna a také umí pomoci posilovat vlastní rovnováhu a nacházet vlastní chyby, které mnohdy přehlížíte. Granát zase umí posílit odvahu, která je ve vás hluboce zakořeněná, umí vás přivést k úspěchu, drží v rovnováze sexualitu a energii, která napomáhá kreativitě. Citrín zase posílí a umocní energii spolu se sílou. Pomáhá vyrovnat se s nepříjemnostmi v životě a pomáhá v těch věcech, kdy se Lvi cítí nejisté.

Panna (23. srpna – 22. září)

Zrozenci Panny využijí jaspis, sodalit a lazurit. Jaspis ve vás udržuje dobrý záměr, napomůže otevřít srdce a podpoří zdravý rozum, který někdy může kolísat. Čerpáte z něj energii a umíte realizovat své plány. Sodalit zase umí usměrnit jejich myšlení, protože někdy je to třeba. Posiluje jejich vnitřní klid a soustředění. Lazurit napomáhá posilovat intuici a důvěru, napomáhá soustředit pozornost na širší souvislosti, což je někdy potřeba.

Přečíst  Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..