Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 2

Napsala | 24.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. Když člověk v něco věří, obecně se mu žije lépe, je to základ budoucího úspěchu, jste odvážnější a přímější, což vám potažmo může pomoci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Beran (21. března – 20. dubna)

Zrozenci Berana využijí hematit, rubín a rudý opál. Právě hematit učí své majitele rozvahu, trpělivost a také pomáhají umocňovat beraní sílu, protože ta je velká. Umí také pomoci jejich energii ve sjednocení. Rubín pomáhá zjemnit vaší energii, která je někdy opravdu silná, dále pomáhá posilovat kreativitu, posiluje inspiraci a umí dodávat rozměr také sexualitě. Rudý opál zase napomáhá energii a pohybu, neustále jim pomáhá se hýbat a mít energii. Objeví-li se duševní nepohoda, pak ji pomáhá umírnit.

Býk (21. dubna – 21. května)

Zrozenci Býka si osvojí kameny jako achát, chryzokol nebo růženín. Achát dodává sebedůvěru a umí podporovat kladné stránky vaší povahy. Přináší do života trpělivost, výdrž a také umí přetavit myšlenky v činy. Chryzokol umí umírnit materiální stránky, kterými Býci disponují, přináší soulad a rovnováhu. Růženín je kámen lásky, takže je to právě on, který umí vyléčit zlomené srdíčko, umí pomoci znovu věřit druhým a nebát se lásky.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..