Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 4

Napsala | 23.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Ametyst

Jde o velmi mocný kámen, který může mít obrovskou ochrannou sílu. Jde o minerál, který má různé odstíny fialové barvy, bere se mezi drahé kameny. Má spoustu léčivých schopností, může mít vliv na stres, sny, funguje na bolesti hlavy, bolesti zad, může čistit krev v těle, pomáhá na infekce, kožní onemocnění, krk, křečové žíly. Má vliv například také na těhotenskou nevolnost, na migrénu, slinivku břišní, popáleniny nebo také na zrak.

Hematit

Jde o klencový minerál, jde o ochranný kámen, který pomáhá při uzemnění. Jde o kámen černé barvy, je opracován jako kov, leskne se. Může být účinný u prostaty, sleziny, poruch krevního oběhu, křečí, onemocnění krve, problémech s játry, chudokrevnosti, bolesti zad a podobně.

Topaz

Jde o výjimečný a jeden z nejznámějších drahých kamenů, může mít řadu různých zbarvení, klasická je hnědá barva. Pomáhá při bolestech v kříži, horečce, při chřipce, problémech s játry, hemeroidech, kašli, nízkém krevním tlaku, křečových žílách, nadýmání či při problémech se srdcem.

Přečíst  Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..