Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 1

Napsala | 15.01.2019

Také máte v okolí někoho, s kým jste si porozuměli hned napoprvé? Komu jste se nebáli svěřit, s kým jste velmi rádi trávili čas a vůbec vám to nepřišlo zvláštní? Je to něco, co je tak důvěrně známé. Jste propojeni, i když se znáte chvíli, máte pocit, že se znáte snad odjakživa. A s někým to prostě nefunguje, i když se snažíte sebevíc, prostě to nejde.

Chemie přátelství

Ano, i v tomto ohledu přátelství ovlivňuje řada věcí. Musíte si být sympatičtí, to rozhodně. Musí mezi vámi zavládnout nějaká chemie, která vás spojí a určí směr přátelství. A v některých ohledech se můžete spolehnout také na znamení a astrologii. Některá znamení se totiž hodí k sobě lépe, než jiná. Jak to tedy je? Jaké přátele okolo sebe máte a v jakém jsou znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou velmi dobří přátelé, možná se liší od jednotlivých znamení, nicméně pokud máte Vodnáře jako přítele, máte vyhráno. Mohou působit netradičně, protože ve svém okolí pěstují přátelé ze všech koutků a profesí a společenských vrstev. Na první pohled Možná nepůsobí zrovna konvenčně, ale pokud to druhé neodradí, zůstane jim přátel, na kterého se budou moci spoléhat roky. A je to vskutku tak, protože Vodnář pro přítele udělá takřka cokoliv.

Ryby (21. února – 20. března)

Máte vedle sebe jako přítele člověka, který se narodil ve znamení Ryb? Pak máte vedle sebe spřízněnou duši. Ryby jsou jako lidé velmi nesobečtí a oddaní druhým, proto je skvělé mít mezi přáteli zrovna tohoto jedince. Jsou velmi milí a dobře naslouchají, když se objeví nějaký problém, vyslechnou a budou se snažit udělat cokoliv, aby vám pomohly. I ony někdy potřebují pomoc, proto jim můžete být k dispozici. Budou si toho vážit a pro vás je to jasné znamení, že vám opravdu velmi důvěřují.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..