Ovoce odhalí charakteristiku – v jakém dni jste se narodili? 3

Napsala | 16.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Horoskopy a jednotlivá charakteristika znamení může hodně ovlivňovat váš život, možná si to ani neuvědomujete a nevíte o tom. Narození v určitém znamení vám předpovídá, jací asi budete, jaké budou silné a slabé stránky, zda jste průbojní nebo se spíše schováváte v pozadí. Vliv má mnoho věcí – hodina narození, jaký máte ascendent, v jakém roce jste se narodili nebo také, který den zrovna byl. Můžete čerpat z numerologie, astrologie, přečíst si keltský horoskop nebo čínský horoskop. Víte však, jak může druh ovoce určit vaší charakteristiku?

Ovoce a charakteristika vaší osobnosti

Víte, který den jste se narodili? Pokud ne, můžete se zeptat rodiny, případně to spočítat. Právě den narození vám může nabídnout druh ovoce. A podle něj získáte stručnou osobní charakteristiku. A ač tomu nemusíte věřit, můžete pozorovat jiné znaky nebo se v charakteristice můžete rovnou poznat. Ve kterém dni jste se narodili? A jaké ovoce odhaluje vaší charakteristiku?

Pátek charakterizuje kiwi

Pátek je pro mnohé oblíbeným dnem, protože se přeci blíží víkend a to pro mnohé znamení klid, pohodu a hlavně volno. Lidé, kteří se narodili v pátek, mají smysl pro povinnost, takže na ně sedí nejdřív práce a potom zábava. Mnohdy máte cíle na vedoucí pozice, ale nebudete zrovna oblíbení šéfové. Jste tvrdí nejen na lidi okolo sebe, ale také sami na sebe. Od svých podřízených vyžadujete práci, soustředění a máte vysoké nároky.

Sobotu charakterizuje pomeranč

Pomeranč může mít sladkou i kyselou chuť. Někdy jste takoví sami – občas kyselí a občas máte náladu dobrou. Snažíte se být nenápadní a spíše nesmělí. Je to ochranná maska, nechcete, aby vás prokoukli druzí. Jste silní jedinci, kteří si umí prosadit svou, pokud o to hodně stojí a usilují. Snažíte se bojovat za pravdu a potřebujete ji obhájit. Občas bohužel zapomínáte na sebe a na to, že je nutno se věnovat také sobě a svému rozvoji.

Přečíst  Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..