Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 2

Napsala | 16.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V jedné písničce se zpívá, že „štěstí má být sdíleno“, ale co je vlastně štěstí? Je to krásný dům? Velká rodina? Skvělá kariéra? Spousta peněz? Láska? Pro každého štěstí znamená něco jiného. Někdo se vidí v novém autě, jiný zase s velkou rodinou. Opravdu šťastní se tak lidé mohou cítit s různými věci. Jak jsou na tom jednotlivá znamení? Vidí smysl štěstí v materiálních věcech? Nebo to je spíš o nehmotných věcech, zážitcích, rodině, společných chvílích?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou obvykle bráni jako děti štěstěny, nejsou proto zrovna materialistickými typy a jedinci. Nepotěší je až tak věci jako nové auto, nový typ mobilního telefonu, velké zámky, luxusní dovolené. Samozřejmě to tvrdě neodmítají, ale své štěstí vidí jinde. Jsou zaměření spíš na ty základní lidské potřeby, rádi si dají dobré jídlo, dobré pití, možná nějaký ten dobrý dezert. To vše v restauraci s přáteli, při dobré zábavě. To je jejich štěstí. Mají zkrátka jiné priority. Když jim život nastaví nějaké ty nástrahy do života, umí se s nimi popasovat. Když vše zvládnou, pak se cítí době. Velmi rychle mohou své štěstí „ztratit“, protože jsou nesoustředění, nepřipravení a také neuvažují dřív, než něco udělají.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci nejsou mírumilovní, takže nemusejí nutně pomáhat celému světu a být pro všechny spásou. Neznamená to, že jsou necitliví k ostatním, jen pomáhají svým blízkým. Ke spokojenosti potřebují materiální život a všechno ostatní. Tedy dobrou výši svého konta, luxusní věci. Je rád a šťastný, když se mu daří v práci a vydělává velké peníze. Znamená to, že jej někdo oceňuje. Sexuální náboj je pro něj klíčový, spojuje se s majetkem a financemi. Někdy se může projevit problém, kdy se neumí se svým úspěchem podělit s okolím a nejbližšími.

Přečíst  Čínský rok začíná – co vás v roce Vepře čeká? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..