Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 3

By | 01.11.2020

Občas se cítíte unavení, bez energie. Chcete si jen lehnout do postele a spát a spát. Odpočinek je nesmírně důležitý pro lidské tělo. Někdo odpočívá doma, na pohovce, jen leží a koukají do stropu, jiní zase odpočívají s dobrou knihou nebo malují. Každý to má jinak. Jak jste na tom s odpočinkem podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Odpočívejte chytře

Vypnout, nic nedělat, jen si užívat sebe a odpočinku, to je pro někoho naprosto běžné, pro jiné umění, které se musí naučit. Relaxovat se dá tolika různými způsoby. Jaký bude pro vás ten nejlepší? Zkuste na to jít podle znamení zvěrokruhu!

Jak relaxují Váhy?

Lidé ve znamení Vah jsou tak trochu bohémští, nejlépe jim je mezi přáteli, lidmi, kteří je mají rádi, se kterými si rozumí. Mají také rádi kulturu a všechno okolo ní, takže relaxace ne fyzickou aktivitou nebo sportem, to u Vah neprojde. Velmi dobře se umí odreagovat a uvolnit na koncertě, při poslechu dobré muziky, na výstavě a podobně. Kladou velký důraz na estetický zážitek.

Jak relaxují Štíři?

Lidé ve znamení Štíra jsou tak trochu záhadní a nepředvídatelní. Mají rádi tajemno, rádi přemýšlejí nad spoustu různých věcí. Proto je pro ně dobré v rámci odpočinku sledovat dobré detektivky, thrillery či jiné záhadné filmy. Rádi si přečtou dobrou detektivku. Štíři jsou vášniví, proto je pro ně asi úplně ten nejlepší relax sex.

Jak relaxují Střelci?

Střelci jsou ohnivé znamení a často jim dělá problém soustředit se na jednu jedinou věc. Vždy rozptyluje svou pozornost do mnoha různých. Nejlepší odpočinek pro Střelce je cestování a poznávání rozdílných a jiných kultur. Pokud vám to čas nebo finance nedovolují, pak vás uspokojí péče o domácí mazlíčky. Trénujte psy, věnujte se kočkám a podobně.

Přečíst  Horoskopy, na týden 15.10.-26.10.2008
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..