Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 6

By | 27.10.2020

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci bývají ohnivými jedinci, takže jen tak neumí zpomalit. Svůj čas tříští na spoustu aktivit zaměřených na různé oblasti, někdy se v podstatě ani nezastaví. Cestují rádi, poznávají nové a nové kultury a lidi, což je přesně to, co pomáhá jejich mysl odvést od běžných starostí a problémů. Umí si také odpočinout se zvířaty, takže jen tak si sednout, podrbat psa, vyčesat jej, jít s ním na procházku je ideální. Odpočinek si dopřejí také ve chvíli, kdy se pustí se svými přáteli do diskuzí o životě a vůbec o smyslu života.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi se zapřou a jedou. Jsou pracovití a velmi vytrvalí jedinci. Právě mezi nimi je velké množství workoholiků a lidí, kteří neumí odpočívat. Právě Kozorozi potřebují v životě najít stabilitu a také odpočinek. Měli by mít v životě nějakou věc, která jim dělá radost, která je obohatí dodat do života něco nového. Právě takový impuls znamená pro ně odpočinek.

Přečíst  Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..