Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 3

By | 10.08.2020

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou jedinci, kteří na jednom místě chvíli neposedí. Nemají rádi monotónní aktivitu, vyhýbají se jí, takže jakmile v práci upadnou do stereotypu, je to pro ně velmi těžké. Odpočinou si tedy ve chvíli, kdy zabaví tělo i mysl něčím, co je opravdu baví, co je bude těšit, co jim půjde. Jestli je to muzika, pak si nejvíc odpočinou na koncertech, jestli je baví pletení nebo háčkování, odpočinou si právě u této činnosti. Nebaví je jen tak dlouho ležet a nic nedělat.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou citlivými jedinci, takže jakékoliv vykolejení z normálu nebo přemíra stresu je pro ně hodně nepříjemné, špatně to snáší. Odpočinek je pro ně prioritou a velmi důležitý. Potřebují jím pravidelně kompenzovat všechno, co se v jejich životě děje. Neznamená to, že týden co týden musíte jezdit na dovolenou, odpočinou si dobře také na pohovce doma, obklopeni svými blízkými a milovanými a také tím, když budou pečovat o svou domácnost.

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..