Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 4

Napsala | 17.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Silvestr se nezadržitelně blíží, poslední den v roce. Ať už jej musíte trávit dopoledne v práci nebo jste doma, odpoledne a večer se většina lidí naplno vrhne do silvestrovských oslav. Někteří moc oslavám neholdují, tak si užijí jen lehké a příjemné posezení. Ty následky ráno pak nejsou ta strašné. Někdo vezme oslavy konce roku pěkně „od podlahy“ a rozloučí se, se starým rokem, ve velkém stylu. Rána? Ta bývají občas těžší!

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Pranostika, která se říká poměrně často. Nicméně ruku na srdce, pokud by to opravdu platilo, tak jste v posteli někdy do poledne, sledujete televizi, válíte se nebo, v tom nejhorším případě, léčíte pořádnou kocovinu a navštěvujete koupelnu. Nějaké brzké vstávání, práce nebo nákupy a vaření, to vůbec nehrozí. Jak by Nový rok měli prožívat jednotlivá znamení?

Kozoroh

Na silvestrovských oslavách jste se dobře bavili, proto je vám také dobře, žádná kocovina ani nic podobného. Je vám dobře? Pak si s klidným srdcem dejte čočku a uzené, aby se vás držely peníze po celý rok. S rodinou se příliš nemusíte stýkat, chtějí mít oni, a ostatně i vy, svůj klid. Můžete si číst, sledovat televizi.

Vodnář

Ráno můžete chvíli trpět, chodit bezcílně po bytě, ale přes den se vám udělá už lépe. Odpoledne je proto vhodné pro návštěvu přátel, příjemné a poklidné posezení s ostatními. Partnerovi můžete udělat radost nějakým malým dárečkem.

Ryby

Ryby by měly celý Nový rok zůstat v posteli, pokud se na to cítí nebo jim není úplně nejlépe. Ženy si mohou dát nějakou dobrou a dlouhou koupel, která je příjemně relaxuje. Nemusíte moc mluvit, zkrátka jen relaxujte, odpočívejte a nabírejte sílu na další den, kdy už se zapojíte do pracovního procesu.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..