Novoroční předsevzetí – jaká jsou ta nejčastější? 1

Napsala | 05.01.2019

S odchodem starého roku spousta lidí bilancuje. Ohlíží se za uplynulým rokem, přemýšlí, co se v něm stalo, co bylo dobře, co naopak špatně. Celkově jej hodnotí. Byl dobrý? Skvělý? Špatný? Nebo se to špatné poctivě střídalo s tím dobrým? Nadcházející nový rok skýtá spoustu možností. Pro mnohé je to nepopsaný list, který nabízí nové možnosti. Můžete začít pracovat na tolika nových věcech! Spousta lidí si proto dává různá novoroční předsevzetí!

Dáváte si je také?

Někdo je v tomto ohledu pečlivý, sepisuje poctivě vše, co potřebuje a chce dodržet, co se mu povede, to si svědomitě odškrtne. Každý tak trochu bilancuje a dává si předsevzetí, která ne vždycky splní. Spousta lidí naběhne odhodlaně prvního ledna vše plnit, ale v průběhu roku jejich pevná vůle polevuje. Jaká nejčastější novoroční předsevzetí existují? A dáváte si je také?

Zhubnu nebo zformuji postavu

Asi jedno z nejčastějších předsevzetí. Sledujete se v zrcadle a není to moc uspokojivý pohled. Říkáte si, nový rok, nové možnosti, začnu žít zdravě a zhubnu! Ať už se do tohoto pouští muži nebo ženy, vždycky jste plní odhodlání. Když cíleně nehubnete, chcete zvýšit kondičku, zformovat postavu. Jenže mnohdy spláčete nad výdělkem. Hubnout podle diet se ne vždycky vyplácí. Raději se rozhodněte pro změnu životního stylu. To pomáhá hubnout trvale a je jen na pár měsíců s nepříjemným jo-jo efektem navrch!

Omezím nebo přestanu kouřit

Cigarety jsou další věcí, kterou lidé chtějí v novém roce změnit. Jestliže jste nikdy nepatřili ke kuřákům, máte o jedno předsevzetí méně (možná), ale kuřáci se rok co rok snaží se svým zlozvykem přestat. Dát si toto předsevzetí je dobré, ale splnit jej je těžší. V odvykání mohou pomoci náplasti, různé osvědčené způsoby, jak přestat, žvýkačky, elektronické cigarety a podobně.

Přečíst  Strava podle horoskopu – co mají jíst váha, štír nebo střelec?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..