Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 3

By | 31.10.2020

Silvestr se nezadržitelně blíží, poslední den v roce. Ať už jej musíte trávit dopoledne v práci nebo jste doma, odpoledne a večer se většina lidí naplno vrhne do silvestrovských oslav. Někteří moc oslavám neholdují, tak si užijí jen lehké a příjemné posezení. Ty následky ráno pak nejsou ta strašné. Někdo vezme oslavy konce roku pěkně „od podlahy“ a rozloučí se, se starým rokem, ve velkém stylu. Rána? Ta bývají občas těžší!

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Pranostika, která se říká poměrně často. Nicméně ruku na srdce, pokud by to opravdu platilo, tak jste v posteli někdy do poledne, sledujete televizi, válíte se nebo, v tom nejhorším případě, léčíte pořádnou kocovinu a navštěvujete koupelnu. Nějaké brzké vstávání, práce nebo nákupy a vaření, to vůbec nehrozí. Jak by Nový rok měli prožívat jednotlivá znamení?

Váhy

Po probuzení musíte chvíli přemýšlet nad tím, jak vám vlastně je. Je vám špatně? Nebo to není až taková hrůza? Většinou zjistíte, že druhá možnost je správná. Proto vstanete a máte chuť se jít projít nebo prostě něco dělat. Běžte na procházku, jděte k přátelům na návštěvu, večer si lehněte do postele s dobrou knihou.

Štír

Uvnitř sebe máte jistotu a klid, po večírku se cítíte dobře, proto si můžete dovolit dělat vše tak, jak si naplánujete nebo chcete. Chcete si dát k obědu nebo večeři likér či skleničku vína? Pak si dejte! Večer si zalezte pod deku a podívejte se na nějaký příjemný film, romantickou komedii.

Střelec

Ráno, možná v poledne, přemýšlíte nad tím, zda jste to nějak extra nepřehnali. Přeci jen, silvestrovské večírky svádí ke spoustě věcem. Můžete být rozhádaní s partnerem, proto je dobré vše na Nový rok vyžehlit a uklidnit. Raději moc nesportujte, nechoďte a prožijte tento den v klidu a pohodě.

Přečíst  Jak zvládat lednové stresy ? Opravdový výprodej mozku !
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..