Nejnevypočitatelnější znamení – jaká to jsou?

By | 06.07.2020

Některá znamení jsou předvídatelná, víte přesně, co daný člověk udělá, jak myslí a podobně. S takovými lidmi se na všem domluvíte, co řeknou, to platí. Někdy s nimi může být maličko nuda, není to úplně to pravé ořechové. Naproti tomu ti, kteří nejsou nudní mají vždycky nějakou zábavu. Ovšem spolehnout se na ně? To moc nejde. Jsou spontánní, vědí přesně, co dělat, nikdy s nimi nevíte, na čem jste. Jsou zkrátka nevyzpytatelní. Která znamení jsou nejhorší ze všech?

Blíženci

Nejsou to úplní plánovači, neradi něco dopředu plánují. Když se objevují se společnosti plánovačů, snaží se co nejrychleji z jejich dosahu zmizet. Rádi by stihli spoustu věcí, ale na půlku toho zapomenou, možná i kvůli tomu, že neradi plánují. Řídí se vlastním instinktem, ale bohužel se jejich záměry velmi často mění, takže pořádně neví, pro co se rozhodnout. Umí se však podřizovat vedení ostatních.

Vodnář

Pravidla? Pro Vodnáře? Vážně? Pokud jim nějaké dáte, akorát se vám vysmějí. Neexistují pro ně pravidla žádná, dokonce ani jejich vlastní, které mají tendence si stanovovat. Nedají si nic předepisovat, když si myslí, že je daná věc pro ně nejlepší, zkrátka ji udělají. Žijí okamžikem, takže když je něco napadne, je to pro ně nejlepší bez ohledu na následky. Žijí teď a tady. Nepřemýšlí nad tím, jaký dopad to bude mít na okolí nebo na ně samotné.

Ryby

Nejsou úplně odhodlané dělat vše, co dělají druzí, jít v jedné řadě, nevyčuhovat z ní. Nejsou to zrovna ti lidé, kteří jdou s davem a lidmi okolo. Dělají věci po svém, někdy proto mohou být ve střetu se zákonem či jinými lidmi. Jsou to velmi kreativní lidi, mají svou vlastní perspektivu, proto jsou zajímaví, zvláštní, jiní a tolik nepředvídatelní. Nikdy nevíte, na čem s nimi jste.

Přečíst  Znamení, že vám chce vesmír něco říct 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..