Manýry – toto znamení jich má opravdu hodně!

Napsala | 06.01.2019

Provokace, chování hodné hollywoodské hvězdy, urážení, které možná dotyčná osoba takto ani nemyslí. Všude je tuto osobu vidět, všude jí je plno, někdy až moc. Znáte takovéto chování až moc důvěrně? Oplývá jím někdo z vašeho okolí. Pak je možné, že to bude člověk narozen právě v tomto znamení. Samozřejmě nikoho nechceme obviňovat, každý člověk je jiný, nicméně toto znamení mívá obvykle sklony k výše popsanému chování.

Každé znamení má své rysy

O Vahách se všeobecně ví, že nad vším až moc přemýšlejí a hloubají, jak se rozhodnout, jsou prostě nerozhodné. Naproti tomu Lvi jsou sebestřední se sklonem k veřejnému obdivu a projevům náklonnosti. Panny? Ty zase potřebují mít vše až puntičkářsky pod kontrolou a Berani neustoupí ze svého názoru. Každé znamení má něco. A toto znamení jde hlavou proti zdi. Nějaké společenské normy, konvence nebo dokonce pravidla? Tak z těch si absolutně nic nedělá! Má z nich často legraci, směje se jim a všem, kteří tyto podle nich „zkostnatělé a hloupé“ pravidla dodržují.

O jakém to píšeme znamení? O Vodnářích. Ti obvykle nedodržují žádná pravidla, která jsou zažita. Jde proti proudu a ještě si to užívá. Považují lidé něco za velmi důležité? Pak jsou to právě Vodnáři, kteří se vám vysmějí a půjdou proti všemu, co vyznáváte a máte za důležité. Mívají problém s postavením jednotlivých lidí, nepřijde jim proto nijak zvláštní a divné, že začnou s klidným srdcem tykat uklízečce nebo generálnímu řediteli ve firmě, kde pracují.

Někdy se skloní k nemístným vtipům ve společnosti, protože dobrý dojem? Ten oni nijak nepěstují. Jedno se jim musí přiznat, jsou osvěžujícím vánkem, který vtrhne do poklidné firmy nebo zábavy. I sami Vodnáři by měli znát nějakou tu míru, přes kterou už není dobré zajít. Občas to chce Vodnáře napomenout, zkrotit a někdy to chce jen pár dní oddechu.

Přečíst  Perský horoskop – jaké je to vaše znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..