Lepší život – co udělat podle znamení? 5

Napsala | 20.02.2020

Asi většina lidí na světě touží po šťastném, spokojeném a bohatém životě, ač si pod těmito slovy představíme každý něco jiného. Někdo vidí štěstí a dobrý život v bohatství, jiný v dobré práci, perspektivním vztahu nebo v cestování či bydlení v horách. Lidé chtějí různé věci a podle toho směřují také svůj život. Zdá se vám, že momentálně stagnujete na jednom místě a chtělo by to lepší život? Nevíte však, jak si za takovým lepším životem jít? Co vlastně změnit, udělat jinak, aby to skutečně bylo přínosné a někam vás to posunulo? Inspiraci můžete najít třeba ve znamení horoskopu.

Horoskopy, které pomohou

Zkuste se na lepší život podívat optikou vašeho znamení. To může i z té nejsložitější situace najít správné východisko a ukázat vám směr. Pohnout se jinam? Podnikat kroky v cestě, kterou máte? Nebo se úplně od všeho odstřihnout a začít jinde s něčím jiným? Hvězdy poradí.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy často myslí na ostatní a na to, jak jim pomoci, potěšit je, vyjít vstříc. Bohužel zapomínají na sebe a své štěstí. Zkuste být trochu sobečtí a myslet především na sebe a to, co chcete od života vy. Změna přístupu k sobě samým pomůže a odrazí vás od něčeho, na čem není dobré stavět. Nemějte špatný pocit z toho, když řeknete ne. Zasloužíte si péči, nemusíte jen dávat.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou zvláštní a trochu tajemné znamení, které často vidí ve všem něco negativního. A právě negace a špatná nálada vás může odvádět od věcí, na kterých skutečně záleží. Zkuste se na svět podívat optimisticky, podívejte se na sklenici, která je z půlky plná, ne z půlky prázdná. Optimistický pohled na svět vám v mnohém změní život a ukáže, že není všechno jen negativní a špatné.

Přečíst  Znamení horoskopu Střelec - Díl III.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..