Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5

Napsala | 27.05.2019

V životě člověk asi nemůže mít vše, co chce a hlavně tehdy, kdy to chce. Život nejde tak, jak si jej vysníte vy, často vám klade do cesty překážky, různé nástrahy, pasti a vy poté musíte řešit, vše okolo toho. Nastanou okamžiky, kdy se musíte rozhodnout. A někdy je to opravdu hodně těžká volba a vy přesně nevíte, co zvolit. Vždy něco ztratíte a něco získáte, tak to prostě funguje.

Rodina nebo kariéra?

Jak se v takovém případě rozhodnout? Upřednostníte rodinu, teplo rodinného krbu, děti, výchovu, vděk a celkově trávení času všichni společně? Nebo budete raději sklízet úspěchy na poli kariéry, dosahovat jedné mety za druhou, snažit se být nejlepší ze všech, mít víc peněz, uznání, poctu? Někdy se tyto dvě věci dají poměrně dobře skloubit, ne však pro všechny. Jak to mají jednotlivá znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

O Váhách se říká, že mají rády harmonii a jsou vyrovnané. Prahnou však v životě po někom, o koho se mohou plnohodnotně opřít, kdo jim pomůže. Umí si poměrně dobře rozdělit pracovní a rodinné povinnosti, pokud však okolo sebe mají spolehlivé jedince, zejména toho správného partnera. Váhy musejí mít materiální jistotu, to je při budování kariéry zásadní věcí. Usazují se v pozdějším věku, takže jejich stabilita a zajištění je už hotovo.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír žije takovou houpačku co se kariéry a manželství týče. Když se pro něco nadchnou, pak si vytyčí cíl a ten musejí zdolat a pokořit. Toto opakují stále a stále, dokud nejsou spokojení, respektive sami se sebou spokojeni. Nestálost a také vrtkavost nejsou úplně ideální pro ně. Štír patří mezi ty, kteří upřednostní kariéru před teplem domova a před manželstvím. Mají vysokou životní úroveň, kterou musí uspokojit a mnohdy se ženou za něčím, co sami ani nevědí, co je.

Přečíst  Ženy ve znamení Blíženců – jaké ve skutečnosti jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..