Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 2

Napsala | 13.05.2019

V životě člověk asi nemůže mít vše, co chce a hlavně tehdy, kdy to chce. Život nejde tak, jak si jej vysníte vy, často vám klade do cesty překážky, různé nástrahy, pasti a vy poté musíte řešit, vše okolo toho. Nastanou okamžiky, kdy se musíte rozhodnout. A někdy je to opravdu hodně těžká volba a vy přesně nevíte, co zvolit. Vždy něco ztratíte a něco získáte, tak to prostě funguje.

Rodina nebo kariéra?

Jak se v takovém případě rozhodnout? Upřednostníte rodinu, teplo rodinného krbu, děti, výchovu, vděk a celkově trávení času všichni společně? Nebo budete raději sklízet úspěchy na poli kariéry, dosahovat jedné mety za druhou, snažit se být nejlepší ze všech, mít víc peněz, uznání, poctu? Někdy se tyto dvě věci dají poměrně dobře skloubit, ne však pro všechny. Jak to mají jednotlivá znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou lidé sebevědomí a také kreativní, což se projevuje také v jejich zaměstnání. Kladou si zde často vysoké cíle, které však nemají tendenci nesplnit. Mají dobrého podnikatelského ducha, což jim pomáhá také být úspěšnými. Nevadí jim lehký risk. Jejich partner musí mít pochopení pro ten oheň, který v sobě nesou, musí chápat realizaci v zaměstnání. Na oplátku se Beran nebrání času s rodinou, do kterého vnese zábavu a legraci.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je lehce rozpolcený, cože si ze dvou variant vybrat. Potřebuje cítit, že je finančně zajištěn a jištěn, protože to je důležité pro jeho cíle a jak víme, Býk je vskutku požitkář každým coulem. Ovšem potřebuje také příjemné a hlavně pevné rodinné zázemí. Většinou to u něj nejde spojit v celek. Být potřebuje komfortní bydlení a také životní jistoty. Pokud se nemůže rozhodnout, zpravidla to vyhrává bohatství movité. Touha mít finanční zajištění přehluší touhu po lásce.

Přečíst  Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..