Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 1

Napsala | 07.05.2019

V životě člověk asi nemůže mít vše, co chce a hlavně tehdy, kdy to chce. Život nejde tak, jak si jej vysníte vy, často vám klade do cesty překážky, různé nástrahy, pasti a vy poté musíte řešit, vše okolo toho. Nastanou okamžiky, kdy se musíte rozhodnout. A někdy je to opravdu hodně těžká volba a vy přesně nevíte, co zvolit. Vždy něco ztratíte a něco získáte, tak to prostě funguje.

Rodina nebo kariéra?

Jak se v takovém případě rozhodnout? Upřednostníte rodinu, teplo rodinného krbu, děti, výchovu, vděk a celkově trávení času všichni společně? Nebo budete raději sklízet úspěchy na poli kariéry, dosahovat jedné mety za druhou, snažit se být nejlepší ze všech, mít víc peněz, uznání, poctu? Někdy se tyto dvě věci dají poměrně dobře skloubit, ne však pro všechny. Jak to mají jednotlivá znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou velmi nezávislí lidé a je to na nich poměrně dost vidět. Chtějí svobodnou práci, takovou, ve které budou moci komunikovat s lidmi. Pro Vodnáře je utrpení sedět osm hodin v kanceláři a dělat monotónní zaměstnání a pak přijít domů, vařit, prát, uklízet a plnit další rodinné povinnosti. To pro ně úplně není. Romantika a stereotyp jsou pro Vodnáře jako pouta, svazují ho. Netouží ani tak po velkém úspěchu, jako po tom, aby našel spokojenost a rovnováhu v obou polích.

Ryby (21. února – 20. března)

Jsou na tom podobně jako Raci, nemohou bez rodiny, bez spokojené rodiny, existovat. Právě rodina ho je činí šťastnými, spokojenými a nadšenými. Potřebují o své nejbližší a o svou rodinu pečovat, věnují jim všechen volný čas a to velmi rádi. Práce pro ně znamená zdroj obživy ne prostředek k seberealizaci. Berou jí jakou nutné zlo, nevynikají v ní nikterak, ale nejsou to lemplové. Je na ně spolehnutí, za svou práci čekají peníze, které poté pomohou rodině.

Přečíst  Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..