Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 2

By | 05.11.2020

Máte svou oblíbenou barvu, kterou nosíte takřka neustále? Cokoliv, co je můžete pořídit v barvě, volíte právě ve své oblíbené? Každý člověk se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a právě ono jej do jisté míry ovlivňuje a hodně pomáhá. Spousta věcí vás tímto ovlivňuje a díky tomu můžete žít život, jaký žijete, reagovat tak, jak reagujete v určitých situacích. Možná to může mít vliv také na vaši oblíbenou barvu.

Červená nebo modrá?

Ke každému se hodí jiná barva a to nejen z hlediska znamení, ale také z toho důvodu, že ne každá barva se hodí k typu pleti a barvě vlasů, ženy to moc dobře znají. Někomu prospívá zelená barva jinému naopak fialová, červená nebo bílá. Sáhnete-li po barvě, která vám sedí podle horoskopu, můžete lépe a rychleji najít partnera, mít práci snů a podobně. Jaká barva se hodí právě k tomu vašemu znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani do vínku dostali také ohnivou povahu, což je ne vždycky dobré. Hodně si proto slibujte od ohnivých barev, které vás jen podtrhnou, vaši osobnost a povahu. Proto vsaďte na ohnivé barvy – především na červenou nebo zářivě oranžovou barvu. Tyto barvy dodávají energii, spoustu síly a také se spojují s krevním oběhem, mozkem a také svaly. Červené oblečení, červená rtěnka, doplňky – to všechno vám pomůže cítit se lépe a jistěji.

Býk (21. dubna – 21. května)

Ovládá je planeta Venuše a toto znamení má vliv na metabolismus a problémy s krkem. Právě Býci se často spojují s růžovou barvou. Ostatně planeta Venuše je s růžovou barvou spojená. Kromě toho je ideální také zelená barva, která pomůže v progresivitě a stabilitě. Pomůže vám uzemnit sebe a své tělo. Když na sebe obléknete něco zeleného, jen vás to posílí.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..