Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 1

By | 18.09.2020

Máte svou oblíbenou barvu, kterou nosíte takřka neustále? Cokoliv, co je můžete pořídit v barvě, volíte právě ve své oblíbené? Každý člověk se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a právě ono jej do jisté míry ovlivňuje a hodně pomáhá. Spousta věcí vás tímto ovlivňuje a díky tomu můžete žít život, jaký žijete, reagovat tak, jak reagujete v určitých situacích. Možná to může mít vliv také na vaši oblíbenou barvu.

Červená nebo modrá?

Ke každému se hodí jiná barva a to nejen z hlediska znamení, ale také z toho důvodu, že ne každá barva se hodí k typu pleti a barvě vlasů, ženy to moc dobře znají. Někomu prospívá zelená barva jinému naopak fialová, červená nebo bílá. Sáhnete-li po barvě, která vám sedí podle horoskopu, můžete lépe a rychleji najít partnera, mít práci snů a podobně. Jaká barva se hodí právě k tomu vašemu znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jde o znamení, které má spoustu energie. Velmi často Vodnáři přemýšlejí a řeší spoustu důležitých věcí. Proto je pro ně ideální modrá barva nebo také barva tyrkysová. Tyto barvy jim umí poskytnout klid, uklidní zjitřené emoce i mysl, zbaví je stresu a nervozity, která se může projevovat i tím, že neustále na něco myslí. Postačí drobnost, doplněk, šátek, náramek a podobně. A lidé v tomto znamení se hned budou cítit lépe.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby dostaly do vínku velkou empatii, spojují se také s lymfatickým systémem a psychikou. Lidé ve znamení Ryb mohou být dobří léčitelé, pomáhají tam, kde je to potřeba. Mohou jim v tom pomoci barvy jako modrá, zelená nebo indigo. Tyto barvy je inspirují a posilují jejich léčitelské i empatické schopnosti. Lidé s těmito barvami budou mnohem vyrovnanější a klidnější.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..