Jaká tajemství můžete vyčíst z lidské ruky?

By | 15.08.2020

Věštění z ruky

Lidská ruka je odrazem naší duše, našeho já. Ukazuje, kolik jsme se v životě napracovali, nebo naopak lenošili, čáry v ní zachycené zobrazují celý náš život. Každý z nás má jinou ruku. Někde velkou a silnou s krátkými prsty, jiný naopak štíhlou a dlouhou. I to o mnohém svědčí. Čtení z ruky je prastarou věšteckou disciplínou a dokáže o člověku prozradit skutečně hodně. Vydejme se tedy odhalovat tajemství chiromantie.

Zrcadlí minulost i budoucnost

Stavba dlaně, uspořádání jejích čar, tvar ruky, to vše se snažili rozluštit už staří Egypťané. Ale proč by vlastně měla ruka být odrazem našich skutků? Má to vysvětlení. V ruce se nachází obrovské množství nervů, nervových zakončení. Samozřejmě jsou nervové cesty propojeny s mozkem a tak se vše, co se děje v naší hlavě promítá zákonitě i do rukou. V podstatě tak ruka tvoří jakousi naši mapu, je naším obrazem. Zrcadlí minulost, přítomnost, ukazuje k budoucnosti. Zkrátka odráží charakter, ale dává najevo i to, co jsme se naučili, náš zdravotní stav, potenciál k dalšímu rozvoji. Na čarách na rukou se objevují důležité okamžiky, vztahy, události.

Čára života, hlavy, srdce a osudu

Jak vlastně z ruky číst? Hlavní ruka je obvykle ta, kterou píšeme, ale nemusí to být vždy tak. Která ruka je hlavní, zjistíte jednoduše. Sepněte ruce k sobě a propleťte si prsty. Palec nahoře je palcem dominantní ruky. Hlavní ruka zobrazuje, co už se stalo a ovlivnilo vás – čeho jste už dosáhli nebo nedosáhli. Vedlejší ruka ale určuje talent, vlastnosti, potenciál, emoce, skrytá přání. Proto se čte z vedlejší ruky. Analyzuje se délka, hloubka, umístění čar, navazující vedlejší čáry. Čára života začíná mezi palcem a ukazováčkem a vede k polovině spodní části dlaně. Určuje vitalitu, radost ze života. Čára hlavy začíná také mezi palcem a ukazováčkem a vede šikmo přes dlaň. Ukazuje naše schopnosti, zájmy, inteligenci, vnímavost. Srdeční čára začíná na hraně dlaně pod malíčkem a táhne se k ukazováčku, zobrazuje emoce a zdravotní stav. Naproti tomu čáru osudu začínající u zápětí a táhnoucí se k prostředníčku nemá každý. Napovídá, zda máte svůj život pevně v rukou.

Přečíst  Věštění jako cesta k tajemství života
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..