Čtení z ruky – jak funguje?

Napsala | 16.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Zjistit budoucnost chce spousta lidí. Co se bude dít? Každý má jinak tvarované ruce, jiné linie a čáry, takže je možné, že díky tomu je možno věštit osud. Poznat, co bylo v minulosti, co vás ovlivňuje v současnosti a co vás čeká a nemine v budoucnosti. Linie na rukách nejsou jen nahodilé záhyby kůže.

Čtení z ruky

Rozhodnete-li se pro čtení z ruky, pak v něm můžete hledat rozluštění lidské povahy, lze v ní poznat minulost, ale také budoucnost. Lidé často poznávají a dedukují podle vzhledu člověka (tvar očí, rtů, držení těla, gesta a podobně), jaký asi bude. Můžete poznat, zda je nemocný, šťastný, smutný, nadšený, zlomený a podobně. I z rukou a tvarů linií můžete posoudit, co se bude v životě dít.

Co se můžete dozvědět?

Při opravdovém čtení z ruky poznáváte osudové předpoklady, které byly zapsány do vašich rukou. Ne vždycky se to musí do puntíku a dopodrobna splnit, s tím je třeba počítat, protože lidský život je nevyzpytatelný a nikdy nevíte, co všechno vás může potkat a co vás skutečně v životě potká. Když však budete naslouchat tomu, co vás řekne věštkyně, můžete být do určité míry připraveni na některé věci, které si v životě mohou stát.

Některé čáry a jejich význam

Čára života – ta říká, jak jste na tom s chutí k životu, zda jste k životu spíše pasivní, aktivní, máte zapálení a jiskru pro dané věci nebo přijímáte život tak, jak přichází a nesnažíte se bojovat o to, co chcete. Umí určit míru optimismu, činorodosti, odolnosti.

Čára osudu – ukazuje, jak se u vás projevuje cílevědomost. Mohou jí rušit jiné vlivy, které vás v cestě za životním snem brzdy nebo svádějí.

Čára srdce – ukazuje, jak moc je člověk citově a emočně založený, jak dokáže vnímat druhé lidi, starosti, radosti a podobně.

Přečíst  Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..