Věštění z karet je i otázkou důvěry

By | 16.07.2020

Věštění z karet]Věštění z karet nabízí spoustu způsobů, jak poznat a uchopit svůj osud. Jedním z nejčastějších a také nejoblíbenějších je věštění z tarotových karet. Z obrázků a jejich tajemné symboliky dokáže kartářka vyčíst mnohé o vašem osudu.

Vztah kartářky s klientem musí být upřímný

Dobré kartářce a věštkyni jde především o vaše dobro. Svoji energii, svoje věštecké schopnosti směřuje k tomu, aby vám pomohla najít správnou životní cestu. I když věštění z tarotových karet může být její obživou, v prvním plánu sleduje především váš budoucí potenciál. Nejde o klasický vztah obchodníka se zákazníkem, kde jde hlavně o to, aby obchodník dobře prodal. Vztah kartářky s jejím klientem je úplně jiný, především mu pomáhá hledat vyrovnanost v životě, spokojenost jeho duše. To, že za svoji tarotovou věštbu dostane také odměnu, by mělo být až druhořadé. Už prvním setkání s kartářkou poznáte, zda je váš vztah naladěný na správnou vlnovou délku. Věštění z karet je souznění, práce s duší.

Najděte si věštkyni se zájmem o vaše problémy

Zda vám kartářka chce skutečně pomoci, nebo zda jde jenom o obchod jako v mnoha jiných oblastech lidského konání. Pokud získáte dojem, že je to jenom obchod, nevycítíte ze vztahu upřímnost, snahu ukázat vám novou cestu, raději se obraťte jinam. Jenom byste plýtvali svojí energií, která se vám nevrátí. Najděte si kartářku, u níže vycítíte opravdový zájem o vaše problémy. Pak zjistíte, že tarotové karty mohou skutečně pomáhat. Nejde o žádné sliby či lichotky, ale společnou práci na vaší životní cestě. Možná, že jste až dosud patřili mezi nevěřící, kteří neměli chuť to s kartami zkusit. Nyní se ale ve vás probudila odvaha. Vyzkoušejte proto tarot. Třeba potom pochopíte, že věštkyně z karet není pouhou podivínkou a může vám nabídnout nový pohled na váš život.

Přečíst  Známý okultista odmítl spolupráci s Hitlerem
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..