Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 6

Napsala | 09.04.2020

Znáte to, někdy se probudíte a už od rána se vám vůbec nic nechce. Nejraději byste se zavrtali znovu do postele, vyspali se nebo jen tak lenošili a nic nedělali. Čas od času to není špatné, odpočine si hlava i tělo. Když však cítíte tyto problémy neustále, takřka na dennodenní bázi, pak je na čase se nad vším zamyslet. Chybí vám motivace? Proč se musíte do každé činnosti nutit? Nemáte chuť cokoliv dělat a to i ve chvíli, kdy se dobře vyspíte a venku to vypadá na hezký a slunečný den?

Když chybí motivace

Ztratit motivaci je pro někoho jako ztratit vůli k životu. Není to zrovna příjemné, najednou se do všeho, co děláte, musíte nutit, počínaje ranním vstáváním. Může za to mnoho aspektů, které se v životě objevují. Jak se s tímto problémem vypořádat podle horoskopu? Proč vám chybí motivace a nic se vám nechce?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci nemají problém hovořit s lidmi, mají své cíle a ty se snaží udržet. Rádi vedou plodné debaty, takže lidé, kteří je mohou někam posunout nebo jim pomoci přiblížit se jejich cílům, to jsou lidé vítaní. Musí se přitom však řídit svými pocity a neztratit „tvář“. Když se pro něco nadchnou, jdou si za tím a následně svou misi splní. Když nedostanou uznání, ztrácí motivaci a nemají pro co vstávat.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Také Kozorozi jsou velmi motivovaní a jen tak je něco neodradí. Dokážou být druhým inspirací, vést je k lepším výkonům. Kozorozi vydrží víc, než druzí lidé, ovšem ani oni nejsou roboti a demotivací pro ně může být vyhoření. Velmi snadno mohou podlehnout touze po výsledku a obětovat tomu opravdu vše – stanou se z nich workoholici, kteří často končí syndromem vyhoření. Jakmile překročí hranice, objeví se u nich vyhasnutí kreativity, nápadů, inovací a ztrácejí motivaci.

Přečíst  Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..