Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 4

Napsala | 30.03.2020

Znáte to, někdy se probudíte a už od rána se vám vůbec nic nechce. Nejraději byste se zavrtali znovu do postele, vyspali se nebo jen tak lenošili a nic nedělali. Čas od času to není špatné, odpočine si hlava i tělo. Když však cítíte tyto problémy neustále, takřka na dennodenní bázi, pak je na čase se nad vším zamyslet. Chybí vám motivace? Proč se musíte do každé činnosti nutit? Nemáte chuť cokoliv dělat a to i ve chvíli, kdy se dobře vyspíte a venku to vypadá na hezký a slunečný den?

Když chybí motivace

Ztratit motivaci je pro někoho jako ztratit vůli k životu. Není to zrovna příjemné, najednou se do všeho, co děláte, musíte nutit, počínaje ranním vstáváním. Může za to mnoho aspektů, které se v životě objevují. Jak se s tímto problémem vypořádat podle horoskopu? Proč vám chybí motivace a nic se vám nechce?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi potřebují ke svému životu lidi a pozornost. Nejvíce jejich motivaci a chuti k životu ublíží osamělost a izolovanost od lidí. Jsou to vůdci, organizátoři, potřebují mít ve svém okolí vždy někoho, nějaké lidi, aby je povzbudili a dali jim impuls k životu a práci. Lidé jsou pro Lva motivací, jsou hnacím motorem pro ně. Právě díky lidem mají pocit, že jsou užiteční a snaží se ještě víc a lépe.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velcí detailisté a mají sklony k perfekcionismu. Potřebují mít vše perfektní, mít všechno naplánováno, a pokud tomu tak není, hroutí se a ztrácejí motivaci. Jsou to detailisté a někdy se o nich říká, že mají možnosti vidět věci tak, jak jiný ne. Možná i proto jsou to velmi svědomití pracovníci, kteří odvádějí opravdu kvalitní a odpovídající práci. Když nejde vše podle plánu, mají tendenci se hroutit, podléhat depresím a ztrácet vlastní motivaci, která by je hnala kupředu.

Přečíst  Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..