Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 3

Napsala | 25.03.2020

Znáte to, někdy se probudíte a už od rána se vám vůbec nic nechce. Nejraději byste se zavrtali znovu do postele, vyspali se nebo jen tak lenošili a nic nedělali. Čas od času to není špatné, odpočine si hlava i tělo. Když však cítíte tyto problémy neustále, takřka na dennodenní bázi, pak je na čase se nad vším zamyslet. Chybí vám motivace? Proč se musíte do každé činnosti nutit? Nemáte chuť cokoliv dělat a to i ve chvíli, kdy se dobře vyspíte a venku to vypadá na hezký a slunečný den?

Když chybí motivace

Ztratit motivaci je pro někoho jako ztratit vůli k životu. Není to zrovna příjemné, najednou se do všeho, co děláte, musíte nutit, počínaje ranním vstáváním. Může za to mnoho aspektů, které se v životě objevují. Jak se s tímto problémem vypořádat podle horoskopu? Proč vám chybí motivace a nic se vám nechce?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci potřebují mít jasný cíl a vědět, co se bude dál dít. Když nemají plán, nemají chuť vstát z postele a často nevědí, jak vůbec dál fungovat. Potřebují mít před sebou jasnou vizi, které se drží. Mají v hlavě spoustu nápadů, mohou být dosti kreativní, ale neumí přetavit své plány do praxe, to jim zrovna nejde. Potřebují někoho, kdo je podpoří, najde směr a určí ho. V takové chvíli se skutečně zakousnou do práce.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou lidé, kteří se snaží být klidní, spokojení a bez stresu. Raději zvolí tichou a rodinnou pohodu než místo, kde se to bude lidmi a zábavou jen hemžit. Potřebují mít klid pro sebe a svůj život. Spousta lidí a věcí, které narušují jejich klid a pohodu, je to, co je může demotivovat. Spousta věcí najednou způsobí ztrátu motivace, což není zrovna nejlepší. Potřebujete klid na svou práci, svůj život a jen minimum vzruchů a změn.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..