Hádky – jak jsou na tom váhy, štír a střelec?

Napsala | 20.07.2018

V partnerském vztahu nebo v běžném životě, hádky patří k mnoha situacím. Pohádat se můžete s partnerem, rodiči, kamarádi, dětmi nebo kolegy v práci. Někdo se hádá docela rád, vyčistí se vzduch a argumenty dostanou jiný spád, jiní se však nehádají takřka vůbec a každé jedné hádce se vyhýbají jako čert kříži. Může na tom mít vliv i znamení, ve kterém jste se narodili? Jaká znamení jsou hádavá a která naopak umí vyjednávat a jsou schopni uznat svou chybu? Která znamení rádi křičí a nepřesvědčí je nic

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy se zpravidla nehádají, ale pouze vyjednávají. Neuslyšíte od nich většinou křik, nepřímé argumenty a podobně. O to je možná boj, který s nimi povedete horší, protože tak nějak nemáte šanci vyhrát. Ukážete-li jim, že máte pravdu a vaše cesta je mnohem lepší, jsou ochotni ke kompromisu. Pokud se společnými silami domluvíte, vyhrajete, protože budou obě strany spokojené a dostanou to, co chtějí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Toto znamení se hádá rádo, protože to bere jako takovou logickou hru. Nemají rádi, když jim mažete med kolem pusy nebo jim dokonce lžete. To je v hádce, kterou chcete ustát a případně vyhrát, opravdu klíčové. Říkejte jim pravdu opravdu za každou cenu, i kdyby měla štírům ublížit nebo je nějak poškodí. Vyjádřete své pocity, motivaci i to, co máte opravdu na mysli. Mají vždycky svou vlastní cestu, ale slyší také cizí argumenty.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec má obvykle všeobecný přehled, ale jsou to víceméně základy. Takže o nějakých odbornících na určité téma nemůže být řeč. Nicméně všeobecný přehled jim dává dostatečnou výhodu do hádek, protože zvládají argumentaci, zvládnou velmi dobře také hádky. Ukáže-li se, že se střelec mýlí, pak obvykle pravdu uznají, popřemýšlí nad vším a ve finále mohou být rádi.

Přečíst  Zdravý život: Kvašená zelenina
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..