Filipíny: Léčitelé mocnější než doktoři

By | 19.11.2020

Filipíny, nádherné ostrovy, jsou známé tím, že zde žije mnoho léčitelů, kteří mají až zázračné schopnosti. Svoje schopnosti dokazují tím, že léčí onemocnění tak vážná, že ani moderní medicína je vyléčit nedokáže. Dnes jsou léčitelé na Filipínách známí a proslulí svými schopnosti a jsou často vyhledávání obyčejnými lidmi, kteří potřebují jejich pomoc a doslechli se o jejich schopnostech. Následně jsou ochotni cestovat daleko, jen proto, aby jim léčitelé zachránili život. Když medicína selže, nastupují léčitelé. Nevyhledávají je však obyčejní lidé, ale také celebrity, lidé ze showbyznysu, nebo politiky.

Ač tito léčitelé jsou schopni vyléčit téměř cokoliv, doktoři a lidé z lékařského oboru nad jejich metodami kroutí hlavami.

Léčitelé provádí i operace, nezbytné k uzdravení různých onemocnění. Nepoužívají přitom žádné umrtvení, ani uspání, také nepodávají léky proti bolesti a vše se děje za naprostého vědomí pacientů. Operace provádí rukama a zaživa se tedy přehrabují v orgánech svých pacientů. Ač nám to přijde hrozné, lidé, pocházející z Filipín, kteří jsou do toho zasvěceni, tvrdí, že vše je jen fikce a ruce léčitelů v tělech pacientů ve skutečnosti nejsou. Vše má být jen trik, aby pacienti věřili v úspěch jejich operace. Léčitelům se říká i léčitelé víry. Před tímto zákrokem léčitel provádí s pacientem společnou meditaci, a také modlitby. Také přesně diagnostikuje nemoc, kterou pacient trpí.

Na Filipínách je moderní medicína neustále na vzestupu, to však nic nemění na tom, že když mají lidé problémy se zdravím, dříve než vyhledají doktora, jdou k léčitelům, u kterých ví, že jim vždy a rádi pomohou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Wi-Fi signál a naše zdraví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..