Den narození – co o vás může prozradit 1. díl

By | 19.04.2020

Narození je proces, který plyne povětšinou přirozeně a spousta lidí tomu nepřikládá žádný velký význam. Nicméně se říká, že lidé narození v neděli mají obvykle větší štěstí, lidé narození v pátek jsou zase bláznivější, než ostatní. Je tomu skutečně tak? Co o člověku může prozradit den, kdy se rozhodl spatřit světlo světa?

Kdy jsem se narodil?

No, ona je to jednoduchá otázka, spousta lidí odpoví přesné datum narození. Víte však, jaký to byl den? Ne všichni jsou si jistí, kdy se přesně narodili. Můžete se samozřejmě zeptat rodičů, přeci jen, oni by to vědět mohli. Ne vždycky to jde, nebo jednoduše si ani rodiče nejsou přesně jistí, který den to byl. Existuje však spousta stránek, které vám s tímto problémem pomohou, stačí zadat datum narození a výsledný den je na světě. Jak jednotlivé dny ovlivňují váš život?

Pondělí

Pondělí má energii Měsíce, proto všichni, kteří se v tento den narodili, disponují tvůrčími schopnostmi. Kreativní a tvůrčí osobnosti, které se nebojí ponořit do vlastního nitra a svých vlastních pocitů. Často jsou tito lidé zbytečně náladoví nebo řeší emoce, kterých je někdy víc, než dost. Narození v pondělí mohou být starostliví a mít dobře vyvinutou intuici.

Úterý

Narozeným v úterý zase vládne Mars a jak známo, jde o boha války. Proto se není čemu divit, že tito lidé mají sklony k bojovnosti a mají také velkou odvahu. Jiní lidé mohou v hádce či problému couvat k ústupu, narození v úterý se po hlavně vrhnou do boje a odvážně tak kráčí za tím, co si vysnili. Někdy při tomto postupu nekoukají napravo nebo nalevo a mohou páchat škody.

Středa

Uprostřed pracovního týdne se narodili ti, které ovlivňují vibrace Merkuru. Ten je označován za velkého rétora a řečníka, proto není divu, že je vybaven komunikativním jednáním a vystupováním. Tito lidé jsou velmi společenští, rádi se seznamují s lidmi, navazují kontakty, hovoří s přáteli a užívají si vše, co k tomu patří. Mají smysl pro vyjednávání a umí docela dobře taktizovat.

Přečíst  Tanec: Nejlepší dieta
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..