Den narození – co o vás může prozradit?

Napsala | 21.07.2018

Narození je proces, který plyne povětšinou přirozeně a spousta lidí tomu nepřikládá žádný velký význam. Nicméně se říká, že lidé narození v neděli mají obvykle větší štěstí, lidé narození v pátek jsou zase bláznivější, než ostatní. Je tomu skutečně tak? Co o člověku může prozradit den, kdy se rozhodl spatřit světlo světa?

kniha

Kdy jsem se narodil?

Na tuto otázku vám může, kromě rodičů odpovědět také internet. Obsahuje spoustu stránek, kde stačí zadat jen datum narození spolu s rokem a je po problému. Ihned zjistíte, který den je ten váš a podle něj můžete zjistit, co vás ovlivňuje.

Čtvrtek

Narození ve čtvrtek se zase kloní k Jupiteru, proto jim nechybí sebevědomí. Jsou to velmi cílevědomí lidé, kteří si jdou za svým a umí být ke svému okolí štědří a přívětiví. Narození ve čtvrtek někdy touží po dokonalosti a to může být třeba také kámen úrazu. Zlatá střední cesta je tím správným, a jakmile to zjistíte, povede se vám mnohem lépe.

Pátek

Jak už jsme výše zmínili, lidé narození v pátek jsou podle babských pověr nejžíznivějšími lidmi. Je jim nakloněna Venuše, proto jsou schopni milovat vše, co je krásné, například umění. Dokonce také umí milovat, jsou srdeční a otevření lidé. Umí být blázniví, ale mají nějaké ty vrtochy, které jim to celé kazí. Střídají často názory jako ponožky, proto to není vždy jednoduché.

Sobota

První den víkendu patří Saturnu, jde o přísného vládce, proto to lidé narození v sobotu nemají jednoduché. Jsou to lidé pragmatičtí, často samostatní a mají praktický úsudek. Jiní se vrhnou bez obav do všeho a žijí od výplaty k výplatě, v sobotu narození drží svůj život pevně v rukou a neuhnou ze své cesty.

Přečíst  Nejlepší zmrzlina? Zkuste se na ní podívat z pohledu znamení 4

Neděle

Lidé narození v neděli mají obvykle štěstí, protože nad nimi bdí Slunce. Může jít o usměvavé lidi, kteří mají rádi život. Občas však mají sklony k nějakému tomu zatemnění. Mají přesnou představu o tom, jak by měl jejich život vypadat a udělají pro to vše, bez ohledu na to, co si okolí myslí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..