Zvířata jako znamení? Co které zvíře znamená? 3

Napsala | 13.12.2019

Dnešní svět je plný symbolů a určitých znamení. Ať už jde o veřejné věci, kdy na šipka vpravo znamená, že vpravo má být určitá ulice, památka nebo cokoliv jiného, dopravní značky jasně říkají, kde co dělat, když vidíte, že na vás řidiči blikají, znamená to, že nemáte zapnutá světla nebo je někde blízko policejní radar. Svět je plný symbolů a už kdysi dávno přes symboly komunikovali tehdy lidé s bohy. Ti pro ně byli posvátní, často jim obětovali zvířata, jídlo, někdy také lidi. Když se vyrojili komáři, znamenalo to déšť, když bouřku, mysleli si, že se bohové zlobí.

Zvířata a jaký mají význam?

Přeběhlo vám přes cestu nějaké zvíře? Vidíte jej ve snu stále častěji? Nebo na něj neustále na cestě nebo v televizi narážíte? Také zvířata mohou být symbolem, který by vám měl něco sdělit, měl by připoutat vaší pozornost. Tato zvířata jsou považována za jedna z nejmocnějších ve zvířecí říši.

Pavouk

Usídlil se vám doma pavouk? Objevuje se neustále, kamkoliv se hnete? Vidíte ho v obchodech, v domě, na chodbách nebo v práci? Jsou také posvátná zvířata. Když se okolo vás objeví pavouk, znamená to, že se vám snaží dát najevo, že nemáte zapomínat na své přátele, snaží se vás také chránit. Pravděpodobně brzy potkáte někoho, kdo vám předá nové informace. Jsou nositeli štěstí a dobré nálady, i když pro mnohé jsou jen obtížní. Rozhodně jej nezabíjejte!

Had

Hadi nejsou zrovna moc oblíbení a jejich pověst není dobrá. Údajně jsou slizcí, nemají páteř, takže myslí jen na svůj prospěch, bývají spojováni s podsvětím a rovnou s ďáblem. Hadi jsou ve skutečnosti blízko Matce Země a blízko přírodě. Jestliže se vám do cesty připlete had, může to znamenat, že disponujete sílou, která může vám i vašim plánům ublížit. Někdy je to připomínka toho, že vaše vášeň potřebuje zkrotit a trochu se stáhnout.

Přečíst  Alkohol – která znamení k němu mají nejblíže? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..