Zvířata jako znamení? Co které zvíře znamená? 2

Napsala | 04.12.2019

Dnešní svět je plný symbolů a určitých znamení. Ať už jde o veřejné věci, kdy na šipka vpravo znamená, že vpravo má být určitá ulice, památka nebo cokoliv jiného, dopravní značky jasně říkají, kde co dělat, když vidíte, že na vás řidiči blikají, znamená to, že nemáte zapnutá světla nebo je někde blízko policejní radar. Svět je plný symbolů a už kdysi dávno přes symboly komunikovali tehdy lidé s bohy. Ti pro ně byli posvátní, často jim obětovali zvířata, jídlo, někdy také lidi. Když se vyrojili komáři, znamenalo to déšť, když bouřku, mysleli si, že se bohové zlobí.

Zvířata a jaký mají význam?

Přeběhlo vám přes cestu nějaké zvíře? Vidíte jej ve snu stále častěji? Nebo na něj neustále na cestě nebo v televizi narážíte? Také zvířata mohou být symbolem, který by vám měl něco sdělit, měl by připoutat vaší pozornost. Tato zvířata jsou považována za jedna z nejmocnějších ve zvířecí říši.

Kočka

Jdete po ulici a přes cestu vám přeběhne kočka? Upoutá vaší pozornost někde v přírodě, u souseda na zahradě nebo kočky potkáváte hned několikrát denně? Kočky mají konkrétní cíl, sledují vás. Objevují se většinou z ničeho nic, z neznámého důvodu. Všimnete si jich, jejich pohybů, soustředěného pohledu nebo jen toho, že jsou vám neustále v patách? Je to znamení, že se musíte spolehnout na intuici, na své srdce a emoce. Bílá kočka je znamením plodnosti, černá je změnou k lepšímu nebo horšímu.

Králík

Králíčci jsou symbolem jara, Velikonoc. Krásný načechraný kožíšek je radost vidět. Králíci jsou zde pro potěšení, mají radost ze života, snaží se jim proplouvat bez nějakých šrámů nebo nutností rozvířit konflikty. Rozmnožují se velmi snadno, takže uvidíte-li králíka nebo králíky může to znamenat plodnost. Králík, který se vám připlete do cesty může být symbolem změny k lepšímu.

Přečíst  Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..