Zvířata jako znamení? Co které zvíře znamená? 1

Napsala | 30.11.2019

Dnešní svět je plný symbolů a určitých znamení. Ať už jde o veřejné věci, kdy na šipka vpravo znamená, že vpravo má být určitá ulice, památka nebo cokoliv jiného, dopravní značky jasně říkají, kde co dělat, když vidíte, že na vás řidiči blikají, znamená to, že nemáte zapnutá světla nebo je někde blízko policejní radar. Svět je plný symbolů a už kdysi dávno přes symboly komunikovali tehdy lidé s bohy. Ti pro ně byli posvátní, často jim obětovali zvířata, jídlo, někdy také lidi. Když se vyrojili komáři, znamenalo to déšť, když bouřku, mysleli si, že se bohové zlobí.

Zvířata a jaký mají význam?

Přeběhlo vám přes cestu nějaké zvíře? Vidíte jej ve snu stále častěji? Nebo na něj neustále na cestě nebo v televizi narážíte? Také zvířata mohou být symbolem, který by vám měl něco sdělit, měl by připoutat vaší pozornost. Tato zvířata jsou považována za jedna z nejmocnějších ve zvířecí říši.

Sova

Podle mnohých jsou nositelkami moudrosti a pokory. Právě tím, že jsou symbolem moudrosti, vás mohou varovat. Vědí víc, než vy a snaží se to naznačovat. Obvykle varují před velkými věcmi, ať už v dobrém nebo tom špatném. Když se okolo vás objeví sova a ne jednou, pak se zamyslete nad životem a nad tím, co hodláte podnikat. Každý krok promyslete ze všech stran. Sovy mohou být také poslové velkých zpráv, které se na vás valí.

Havran

Havrani bývají nositeli smrti, proto je v dávných dobách neměl nikdo rád a nikdo je rád neviděl. Dnes říkáme, že jsou poslové zimy, ale bývají nositeli pravdy. Mohou přinést dobré zprávy, ale i ty špatné, záleží na okolnostech. Pokud vidíte často vrány nebo havrany, pak se vám brzy odhalí nějaká pravda, která před vámi byla dlouho skryta. Můžete se tak na tento druh informaci připravit.

Přečíst  Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..