Znamení Lva – proč jde o úchvatné znamení?

By | 10.02.2020

Každé znamení má něco do sebe, nějaké své světlé stránky, ale také ty stinné. Některá znamení jsou však o něco jiná. Například takový Lev. Jde o znamení, kterému vládne Slunce a je tedy předurčeno mu vládnout. Zvíře lev je králem zvířat, je silný, mocný, každý se jej bojí. Jde o temperamentní zvíře. Jak je tomu ve zvěrokruhu? Co o znamení Lva můžeme říct?

Lev jako král zvířat

Jde o mocné zvíře a ve zvěrokruhu tomu není jinak. Jde o letní znamení, které má sklony k tomu chovat se jako vyvolený jedinec. Chce zářit nad ostatními, chce mít svou auru a potřebuje obdiv od ostatních. Jaké znaky se u tohoto znamení objevují? Rozhodně jej nepřehlédnete!

Nemusíte se bát

I když je král zvířat a působí nadřazeně, nemusí jít o někoho, kdo se bude snažit ničit život okolí. Jde o loajální typy lidí, když mu něco provedete, umí to odpustit, pokud za nimi stojíte. Rozhodnou-li se někoho vymazat ze života, pak to však udělají. Jsou dobrými parťáky pro život, mají rádi zábavu.

Nejsou nudní, ale vášniví

Nuda? Se lvem rozhodně nehrozí! Pořád se s nimi něco děje, nebudete se kousat nudou, jsou spontánní a svým vlivem mají tendence nakazit i ostatní okolo sebe. Má dat okouzlení, takže se v jejich přítomnosti budete cítit opravdu dobře a spokojeně. Naproti tomu jsou temperamentní a vášniví, občas mohou z drobnosti udělat velkou vichřici, má sklon k žárlivosti.

Má rád luxus

A to v každém ohledu. Rád si dopřává hezké věci, i když je na samém dne s financemi, neváhá si pořídit nové hodinky nebo cokoliv nového, co se mu líbí. Svou partnerku zahrne luxusem a hodnotnými dary, takže se bude cítit jako princezna. Bude chodit rád do luxusních restaurací, na večeře a podobně.

Přečíst  Čarování - magie
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..