Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 6

Napsala | 03.08.2019

Vzhled každého člověka bývá jedinečný a je dá hned několika věcmi, v první řadě stojí DNA a genetika rodičů a širší rodiny. Také vám někdy přijde, že sestřenice je úplně podobná své mamince? Nebo naopak, máma vypadá, jak by babičce z oka vypadla a čím je starší, tím výraznější a podobnější rysy vidíte. Zamysleli jste se někdy nad tím, že lidské rysy a vzhled může ovlivňovat také znamení, ve kterém jste se narodili. Určitě ne úplně, ale některá znamení se dají odhalit podle určitých podobných znaků. Ty je spojují a můžete říci, to je Beran, Lev nebo Váha.

Podobnosti vzhledu podle znamení

Na vzhled může mít vliv spousta věcí, například planety, ascendent a mnoho dalšího. I tak si můžete povšimnout jistých podobností. Někteří to mají velmi dobře vypozorované a mohou znamení odhadnout i podle vzhledu. Jak to vlastně je? Jaké podobnosti mohou mít jednotlivá znamení ve vzhledu?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

U Střelců platí – co na srdci, to na jazyku. Mají svůj ideální svět, který by rádi okolo sebe měli, možná proto bývají tolik upřímní. Nemyslí to zle, prostě jen řeknou to, co aktuálně mají na mysli. Jsou to jedinci dobrodružní, potřebují svobodu ve svém životě. Střelci mívají souměrnou postavu, která je prototypem zdraví. Mívají vysoké čelo, dlouhý nos a přímý pohled. Mužům mohou poměrně brzy vypadávat vlasy.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní jedinci, kteří jsou zaměřeni na svůj určitý cíl, za kterým si jdou pevně a neochvějně. Chtějí od okolí uznání a neváhají kvůli němu pracovat dlouhé hodiny. Jejich postava bývá krátká a štíhlá, občas nesouměrná. Obličej bývá podlouhlý a úzký. Mohou z profilu působit tvrdě, rty mají úzké. Mají slabší nohy, proto mohou mít problémy s chůzí.

Přečíst  Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..