Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše?

Napsala | 24.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý člověk má nějakou tu slabost nebo chcete-li zlozvyk. Někdo cvaká neustále propiskou a dohání vás tímto k šílenství, jiného zase vidíte, jak si neustále kouše nehty a nejde to odnaučit. Někdo o svých zlozvycích ví a pracuje na odstranění, jiný je dělá zcela nevědomky a musí ho na to upozornit až ostatní v jeho okolí.

Zlozvyky, které vadí

Lidé mohou mít spoustu zlozvyků a některé se mohou dokonce řídit i podle toho, kde pracujete, v jaké společnosti se pohybujete nebo dokonce v jakém znamení jste se narodili. Jaké zlozvyky můžete mít podle vašeho znamení?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři mají vlastnost říkat lidem spoustu věcí, které však mohou ihned zapomenout. Následně mohou vést tentýž hovor se stejným člověkem. Když vás o něco požádají nebo vám něco řeknou, pak ihned zapomenou, co vám řekni. To je jejich velký zlozvyk. Kromě toho jsou velmi náruživí, bývají sexem doslova posedlí a často se z toho může stát závislost,

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Lidé ve znamení Střelce nedělají jen jednu jedinou věc. Maličko mohou být rozmarní, mění názory jako ponožky, takže mohou říct jednu věc a za pár vteřin řeknou něco jiného. Nějaké to plánování pro Střelce je velké utrpení, protože oni jsou kreativní a plánují věci z minuty na minutu. Plánování byť jen na pár dní dopředu? To ne! Velmi rádi sportují, protože se chtějí líbit a potrpí si na hezké tělo. Někdy se i ze sportu může stát závislost.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi bývají tak trošku pokrytci, velmi rádi rozdávají svým přátelům rady, moudra a poučky. Vždy mají něco v rukávu, ale že by se tím řídili sami? To ne. Skvěle se na ně hodí – káže vodu a pije víno. To je jedním z jejich největších zlozvyků. Mají také velmi rádi luxus, rozhazují za přepychové věci, které k životu úplně nepotřebují. Zůstatek na účtu může být velmi brzy na nule.

Přečíst  Piercing I. díl: Bohatá historie moderního zdobení těla
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..