Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše? 3

By | 24.05.2020

Každý člověk má nějakou tu slabost nebo chcete-li zlozvyk. Někdo cvaká neustále propiskou a dohání vás tímto k šílenství, jiného zase vidíte, jak si neustále kouše nehty a nejde to odnaučit. Někdo o svých zlozvycích ví a pracuje na odstranění, jiný je dělá zcela nevědomky a musí ho na to upozornit až ostatní v jeho okolí.

Zlozvyky, které vadí

Lidé mohou mít spoustu zlozvyků a některé se mohou dokonce řídit i podle toho, kde pracujete, v jaké společnosti se pohybujete nebo dokonce v jakém znamení jste se narodili. Jaké zlozvyky můžete mít podle vašeho znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi se rádi prezentují jako něco víc, jako páni všeho, snaží se vypadat co možná nejlépe v cizích očích, proto když je o něco požádáte, pak s velkou radostí souhlasí. Chtějí, aby je člověk měl velmi rád. Ovšem ve chvíli, kdy se bude daná věc plnit, tak se snaží ze všeho vyvléknout, oddalují to či to nechávají jen tak. Jejich zlozvykem tedy může být nespolehlivost. Mají rádi napětí, riziko, hazard.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jde o velmi ctižádostivé znamení, které musí být za každé okolnosti perfektní. Nebývají úplně citlivé a empatické, takže se v určitých situacích chová jako buran. Zeptejte se jich na rovinu a dostanete podobnou odpověď, i když vás to třeba urazí. Neberou si servítky, možná někteří vnímají Panny jako hrubé. Není to tak, spíš jen neví, jak vhodně zacházet se slovy a neublížit.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy se neumí druhým lidem dívat do očí. Když s někým mluví, uhýbají pohledem, což může být pro někoho znakem nespolehlivosti nebo také toho, že druhý něco tají. Lidé mohou mít pocit, že Váhy nejsou komunikativní, ostýchavé nebo se nezajímají o konverzaci. Mají velmi rády alkohol, takže pozor, často k pití mohou sklouznout.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..