Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 6

Napsala | 12.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Přemýšlíte občas nad tím, proč vám nevychází vztahy, které máte? Musel vám zlomit zase srdce? Musíte kvůli němu brečet, jíst kila zmrzliny a sledovat společné fotky? Přirozeně dáváte vinu jemu, protože on za to přeci může. Bohužel to není až tak úplně pravda. Krach vztahu mají většinou na svědomí oba, podíl na tom má jak muž, tak i žena. Chyba na vaší straně? To si nemůžete a ani nechcete připustit. Znamení zvěrokruhu může mít v této sféře podstatné informace, které vám mohou pomoci. Odhalíte slabé stránky a těm se v příštím vztahu vyhnete.

Láska a rozchod

Zamilovat se je jednoduché, pokud láska zasáhne také váš protějšek, je to jen dobře. Období zamilovanosti je krásné a příjemné, ovšem jakmile ustoupí, mohou se objevovat první problémy a neshody. Rozešli jste se a vy nevíte, proč? Proč vám to neustále nevychází? Opravdu jsou všichni tak špatní? Nebo za tím může být i váš podíl?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce jsou často svobodomyslné a to se přenáší také na partnerský vztah. Nelámou si s ničím hlavu, mají rády zábavu a vzrušení. Nejsou ty, které by je nutily sedět doma a sledovat televizi. Od partnerů mají mnohdy velmi vysoká očekávání, když je neplní, často mohou být nepříjemné. Nejsou ani moc trpělivé, takže je často partner přestane bavit nebo na něm začínají vidět chyby.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ženy narozené v tomto znamení neoplývají důvěrou ke druhým lidem. Druzí si musí získat jejich důvěru a tak to funguje také s partnerem. Někdy to může být až příliš zdlouhavý proces, který mužům úplně nesedí. Nechtějí neustále na něco čekat, až řeknete, zda teda ano, nebo raději ne. Raději se poohlédnou po jiné, která se dlouho nebude dlouho rozhodovat. Zkuste se víc otevřít a zbytečně neokolkovat.

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..